Rajd Rowerowy 'Koniec sezonu kolarskiego’: Aktywny wypoczynek i promocja powiatu puckiego

W ramach propagowania form aktywnego odpoczynku, turystyki rowerowej oraz prezentacji unikalnych cech krajobrazowych powiatu puckiego, zorganizowano Rajd Rowerowy 'Koniec sezonu kolarskiego’. Wydarzenie to odbyło się w sobotę, 14 października. Prezes KS Klif Chłapowo, Dariusz Marzejon, podkreśla, że był to również gest wdzięczności wobec tych, którzy regularnie wspierają działalność tego klubu.

Rajd ten był pierwszym wydarzeniem tego rodzaju zainicjowanym przez klub z Chłapowo. Uczestnicy mieli okazję przemierzyć malowniczą trasę, która rozpoczynała się w Chłapowie a kończyła w Pucku, prowadząc przez takie miejscowości jak Władysławowo, Swarzewo czy 'Kaczy Winkiel’.

Zakończenie rajdu miało miejsce w centrum handlowym przy ulicy 10 lutego. W tym miejscu rowery uczestników zostały poddane specjalistycznemu serwisowi i czyszczeniu – informuje Dariusz Marzejon rozmawiając z Twoją Telewizją Morską. Prezes KS Klif Chłapowo ponownie podkreślił, że organizacja rajdu to również forma wyrazu uznania dla wszystkich osób, które wspierają i kibicują klubowi.