19-latek włamał się do automatu w Jastrzębiej Górze

W malowniczej miejscowości Jastrzębia Góra doszło do nietypowego zdarzenia. 19-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, którego zachowanie na ulicy było wyraźnie niepewne, wpadł w ręce policji. Młody mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, dokonał włamania do automatu. Zamiast jednak zabrać pieniądze, postanowił skupić się na produktach zawierających susz konopny. Incydent ten został skomentowany przez rzecznika prasowego KPP w Pucku.

Po dokonaniu włamania, młodzieniec zdecydował się na nocne zwiedzanie Jastrzębiej Góry. Funkcjonariusze patrolujący okolicę szybko zwrócili uwagę na jego chwiejny krok i dziwne zachowanie. Mimo próby ucieczki po zauważeniu mundurowych, 19-latek został zatrzymany.

Podczas kontroli okazało się, że policjanci trafili w dziesiątkę. W posiadaniu młodego mężczyzny znaleziono 16 słoiczków z suszem konopnym, 4 opakowania olejków konopnych, 16 pojemników z tak zwanymi „rollsami” oraz jedno opakowanie papierków do skręcania, popularnie nazywanych „bletkami”.

W wyniku dalszych czynności śledczych udało się ustalić, że 19-latek od kilku miesięcy przebywał w kurorcie, pracując w jednej z miejscowych restauracji. Informacje te przekazała asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, pełniąca obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pucku.