Poszukiwania 61-letniego Maksyma Zagrobelnego – apel o pomoc w śledztwie

W Gdańsku, na Komisariacie Policji I przy ul. Platynowej 6F, funkcjonariusze prowadzą intensywne poszukiwania Maksyma Zagrobelnego, 61-latka, który zaginął bez śladu. Każdy, kto jest w stanie zidentyfikować mężczyznę na podstawie załączonego zdjęcia i posiada informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu, jest zdecydowanie zachęcany do nawiązania kontaktu z policją.

Od 13 stycznia 2024 roku, mężczyzna nie dał o sobie znać rodzinie ani przyjaciołom, co spowodowało rozpoczęcie przez policję III etapu poszukiwań. Maksym Zagrobelny opuścił swój dom i do chwili obecnej nie powrócił, a także nie skontaktował się z bliskimi.

Opis fizyczny zaginionego dostarczył asp.szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. Zgodnie z tym opisem, mężczyzna ma około 172 cm wzrostu, zielone oczy i jest łysy.

Rozpoznawanie osoby zaginionej na zdjęciu i dostarczenie informacji na temat miejsca, w którym przebywa, może być kluczowe dla prowadzonego śledztwa. Wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w tej sprawie, proszone są o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ulicy Platynowej 6F. Można to zrobić dzwoniąc na numer 47 741 67 22 lub bezpośrednio pod numer alarmowy 112.