Prezentacja list wyborczych PiS

Dnia 16 marca 2024 roku, na Rynku Miejskim w Wejherowie, miało miejsce uroczyste przedstawienie kandydatów wyborczych Prawa i Sprawiedliwości z powiatu wejherowskiego, którzy będą ubiegać się o mandaty w nadchodzących wyborach samorządowych zaplanowanych na kwiecień. „Nasze listy są mocne, pełne silnych kandydatów” – przekonywał Marcin Drewa, szef PiS w okręgu wyborczym numer 3, ubiegającym się o miejsca w radzie powiatu.

„Nasza lista kandydatów składa się z wielu uznanych i szanowanych członków samorządu lokalnego oraz doświadczonych osób, co jest dla nas źródłem wielkiej radości. Przygotowaliśmy silne listy do miejscowych i powiatowych rad wejherowskich. Nasze propozycje obejmują osoby, które mają już doświadczenie w działaniach samorządowych lub są do nich aspirantami. Naszym głównym celem jest zrozumienie i odpowiedź na problemy oraz sugestie mieszkańców naszego powiatu. Jesteśmy tu głównie po to, by słuchać ich potrzeb. Dodatkowo, wysoko cenimy sobie współpracę z rządem i innymi samorządami – to jest nasz priorytet” – podkreślał Marcin Drewa, aspirujący do Rady Powiatu Wejherowskiego.

W nadchodzących wyborach do Rady Powiatu Wejherowskiego w okręgu wyborczym numer 3, z listy Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, będą ubiegać się następujący kandydaci:

1 – Marcin Paweł Drewa (Wejherowo, 38 l.)

2 – Tomasz Adam Czupryński (Wejherowo, 52 l.)

3 – Mateusz Budnik (Bojano, 42 l.)

4 – Anna Grażyna Reszke (Luzino, 44 l.)

5 – Andrzej Stanisław Wesołka (Wejherowo, 69 l.)

6 – Franciszek Andrzej Sychowski (Wejherowo, 67 l.)

7 – Mariola Natalia Milewska (Wejherowo 63 l.)

8 – Ilona Maria Rybakowska-Zaboklicka (Reda, 59 l.)