Tragiczne wypadki drogowe w powiecie gdańskim i kościerskim – Policja prowadzi wyjaśnienia

W niedzielne poranki, na terenie powiatu gdańskiego, w pobliżu małej miejscowości o nazwie Krzywe Koło (województwo pomorskie), doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Niestety, kierowca, którym był 33-letni mężczyzna, poniósł śmierć. Z nieznanych jeszcze przyczyn, zakończyło się także życie 36-letniej kobiety, której samochód zjechał z drogi w miejscowości Wielki Klincz, położonej w powiecie kościerskim.

Rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, komisarz Karina Kamińska poinformowała Polską Agencję Prasową o szczegółach tragicznego zdarzenia. Wydarzyło się ono około dziesiątej rano na trasie między Pszczółkami a Krzywym Kołem.

Zgodnie z jej relacją, kierujący autem 33-latek z nieznanych nam przyczyn opuścił prawe pobocze i uderzył w drzewo przy drodze. Pomimo intensywnej akcji reanimacyjnej prowadzonej na miejscu zdarzenia, ratownikom nie udało się przywrócić czynności życiowych mężczyzny.

Policjanci odpowiedzialni za zabezpieczenie miejsca wypadku przeprowadzili szereg czynności, które mają na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności i ustalenie przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Wzywają również wszystkich kierowców do zachowania ostrożności i respektowania przepisów ruchu drogowego.