Podziękowanie dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji za pomoc w trudnej sytuacji drogowej

Wiadomość pełna wdzięczności została skierowana do Komendanta Komisariatu Policji w Krokowej. Pochodziła od Pani Michaliny i Pana Michała, którzy wyraźnie docenili zaangażowanie i skuteczność dwóch policjantów, Michała i Wojtka, zespołu D&D. Powodem tego uznania była pomoc udzielona przez funkcjonariuszy w nieszczęsnej sytuacji drogowej.

W ostatnim tygodniu, podczas patrolowania terenu przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Krokowej, zauważono parę, która zmagając się z trudnościami, próbowała wydostać swój samochód ugrzęźnięty na leśnej drodze. Trudne warunki pogodowe dodatkowo utrudniały samodzielne uwolnienie pojazdu. Policjanci nie wahali się jednak udzielić pomocy podróżnym – przy pomocy liny wyciągnęli ich auto z zaspy, jednocześnie zapewniając bezpieczne warunki do kontynuowania jazdy. Udało się im umożliwić mieszkańcom powiatu bezpieczne dalsze podróżowanie.

Nie jest tajemnicą, że policjanci na co dzień dbają o bezpieczeństwo i z zaangażowaniem pomagają obywatelom, nie oczekując w zamian szczególnych podziękowań. Mimo to, jest niezmiernie miło, kiedy ich praca zostaje zauważona i doceniona, a zwłaszcza gdy ktoś postanowi poświęcić swój czas na napisanie kilku miłych słów pod adresem funkcjonariuszy.