Walka o zdrowie 6-letniej Laury – Nowe wyzwania i dodatkowe koszty

Rodzice dziecka odczuli ulgę, kiedy zielony pasek na stronie internetowej akcji charytatywnej wskazywał, że zbiórka pieniędzy dla 6-letniej dziewczynki osiągnęła swój cel 100%. Jednak to poczucie ulgi nie trwało długo. Matka małej Laury otrzymała nową wycenę, która była wyższa o 20 tysięcy złotych. Dziewczynka, która już straciła słuch, teraz stopniowo traci też wzrok. Jej jedyną szansą na poprawę zdrowia jest intensywna rehabilitacja. Ale czasu do zakończenia zbiórki pozostało niewiele – tylko kilka dni.

Przyszłość małej Laury, której rozwój jest teraz w dużej mierze zależny od intensywnej rehabilitacji i drogich turnusów, stoi pod znakiem zapytania. „Czasu nam już brakuje. Laura uczy się mówić na podstawie obrazów, jeśli całkowicie straci wzrok, nie będziemy mogli jej już nic więcej nauczyć. Nie mamy już czasu – proszę, pomóż nam” – pisze matka dziewczynki.

Dzięki waszej hojności, poprzez tysiące udostępnień i setki wpłat, udało się zebrać całą potrzebną kwotę. Niemniej jednak, nowa wycena jest znacznie wyższa. Teraz, potrzeba dodatkowych 20 tysięcy złotych… I co gorsza, czas na zebranie tej kwoty jest niezwykle krótki – zbiórka kończy się w poniedziałek, 6 listopada.