Wyjątkowe zjawisko zorzy polarnej widoczne z klifu

W ostatnim czasie w wielu nadmorskich miejscowościach w Polsce widziana była zorza polarna. To wyjątkowe zjawisko na niebie, dzięki któremu można zaobserwować piękne kolory w odcieniu m.in. zieleni, fioletu i niebieskiego. Wiele osób zobaczyło ostatnimi czasy zorze polarną na własne oczy nie tylko w Jastrzębiej Górze, ale też np. w Rewie i Władysławowie.

Zorza polarna widziana z klifu w Jastrzębiej Górze

Najlepsze widoki z całą pewnością mieli Ci, którzy przebywali w tym czasie na klifie w Jastrzębiej Górze. To właśnie z tego miejsca w całej okazałości można było zobaczyć zorze polarną. Podobne atrakcje mieli zapewnione również chociażby osoby, które spędzały czas na plaży we Władysławowie, w Rewie i innych miejscowościach nadmorskich.

Wyjątkowa, piękna szeroka łuna dość okazale rozpaliła nocną czerń przy gwieździstym niebie w Jastrzębiej Górze. Jako, że zorza polarna widoczna była przez kilka dni, to spacerowicze ochoczo pojawiali się na plażach w gminie Władysławowo lub na Półwyspie Helskim. Wiele osób zrobiło ze swoich wypadów piękne zdjęcia, mamy nadzieję, że i Wam udało się dostrzec i na własne oczy zobaczyć to piękne zjawisko, które z reguły widoczne jest przede wszystkim w Norwegii i na Islandii.