Jakie nadbałtyckie kurorty warto odwiedzić w wakacje?

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Czas więc na to, aby zarezerwować miejsce na urlop wakacyjny. Wszyscy wyjeżdżają za granicę, ale polskie miejscowości letniskowe również mają wiele do zaoferowania.

Jakie TOP miejscowości wymieniane są, jeżeli chodzi o spędzenie urlopu nad polskim morzem?

Oto kilka miejscowości, których na pewno nie warto pominąć, planując tutaj pobyt chociaż raz w życiu.

Chałupy welcome to

Miejscowość znana z piosenek uznawana jest za jedną z lepszych, jeżeli chodzi o spokojny odpoczynek nad Morzem Bałtyckim. Zbigniew Wodecki doskonale wiedział co pisał, tworząc piosenkę o tej miejscowości, jaka znajduje się na Półwyspie Helskim. Zlokalizowana jest ona pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Pucką. Jeżeli ktoś będzie miał już dość Chałup, będzie mógł pomyśleć o tym, aby ruszyć na zwiedzanie Trójmiasta, znajdującego się w pobliżu.

Łeba

Miejscowość dla wszystkich. Zarówno, jeżeli chodzi o rodziny z dziećmi, osoby młode, jak również młode osoby. Nie brakuje tutaj długiego pasma plaży. Będąc tutaj należy odwiedzić ruchome wydmy, jak również tutejszy labirynt, skąd wyjście wcale nie jest takie łatwe.

Dębki

Mała miejscowość, umiejscowiona pomiędzy Łebą a Władysławowem. Do dnia dzisiejszego można znaleźć tu pozostałości osady rybackiej, która pochodzi z początku XIX wieku. W Dębkach znajduje się niesamowita wieża widokowa.